Criminal Case Pacific Bay - Günlük Bonus

Günlük bonus, oyunumuz için her 24 saatte bir alabileceğimiz ödüllerdir, bunlar arasında bir paket patates kızartması ve 3 şişe portakal suyu ve 3000 jetonla değiştirilebilecek enerji bulunmaktadır; favori oyununuzu daha uzun süre oynayabilirsiniz.

Dedektif Criminal Case Pacific Bay, küçük bir enerjiyi şarj etme zamanı geldi, Kulüp'te size bu ücretsiz enerjiyi getiriyoruz, böylece en sevdiğiniz oyunda ilerleyebiliyorsunuz, ancak şunları unutmayın:

Günlük Limit : 3 x Portakal Suyu (20 Enerji) , 3 x 1000 Coins ve 1 x Patates Cipsi (50 Enerji)

Bizi favorilerinize ekleyin, Ctrl + D hatırlatmak

Senin bonus için İade, ne zaman geri sıfıra Bu sayaç: 23:59:59

Enerji mi lazım? Enerji Al BEDAVA

Her oyuna özen göstermeniz ve iyi beslenmeniz gerektiğinden, sizin için tamamen ücretsiz 50 enerji noktası ise, size enerji alışverişinde bulunabileceğiniz bir paket patates kızartması veriyoruz.

Ama ayrıca bir yudum içmeniz gerekiyor, uyuya kalmamak için gereken enerjiye ihtiyacınız var, bu yüzden size 3 portakal suyunu tamamen serbest bırakıyoruz, bu yüzden bunları 60 enerji puanı ile değiştirebilirsiniz.

3.000 altın BEDAVA

Madeni paralar da gereklidir, onlarla birlikte evcil hayvanlarınızı veya oyundaki puanımızı yükseltmemize yardımcı olan destekleyicileri satın alabilirsiniz, bunun için size 3000 jeton bonusu getiriyoruz.

Mevcut giriş